100 jaar geleden, om precies te zijn op 14 april 1918 werd het huidige kerkgebouw in gebruik genomen. Aan dit heugelijke feit zal daarom dit jaar uitgebreid aandacht worden besteed.

  • Op 15 april had de eredienst een feestelijk tintje. ’s Middags was er een concert waarin de vier (4!) orgels in ons kerkgebouw werden bespeeld. Medewerking aan dit concert verleenden Dick Troost, Erik van der Heijden en Annemieke IJzerman, harp. Het was een lust voor het oor.
  • Op zaterdag 16 juni vindt een concert plaats ter gelegenheid van het 50-jarig jubileum van Dick Troost als cantororganist van onze gemeente. aanvang 20.00 uur
  • zaterdag 8 september is het Open Monumentendag. Onze kerk, een gemeentelijk monument, is dan ook geopend. Er is dan een tentoonstelling van de geschiedenis van het kerkgebouw in de afgelopen eeuw.